Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Oslavte svátek masa s Váhalou!

11.5.2020

 

Masobraní je především svátek dobrého masa, masných výrobků, hodování a letos také rodinného grilování. Každoročně hojně navštěvovaná akce se třetí květnový víkend z důvodu bezpečnostních opatření nebude konat na veřejných prostranstvích, můžete ji ale zažít přímo u vás na zahradě.

Hodovat a veselit se budeme už 15. května a v řadě případů také v průběhu celého navazujícího víkendu. Ve všech regionech naší krásné země v tento den zavoní umění našich řezníků a vy tak máte možnost poznat, co skvělého váš kraj nabízí.

„Masobraní je pro nás každoroční oslavou kvalitního českého masa a uzenin, a proto se k němu rádi připojujeme. Letošní opatření nepřejí velké akci, ani tak si ho ale nenecháme ujít a pro naše zákazníky jsme připravili dárek k nákupu grilovacího sortimentu, aby si tak užili grilování doma v okruhu nejbližších,“ říká Barbora Denková, marketingová ředitelka společnosti Váhala.

Užijte si svátek masa naplno. Ochutnávejte a čerpejte inspiraci pro své vlastní gastronomické umění. Připojte se k celorepublikové oslavě masa třetí květnový pátek i vy. Kdy jindy do svého jídelníčku zařadit masné výrobky a zároveň se od našich řezníků dozvědět něco víc o jejich zpracování.


TIP – Grilování s Váhalou

Váhala si na letošní grilovací masobraní připravil pro své zákazníky lahodnou nabídku špekáčků, Váhalovy slaniny na gril, grilovacích klobás a dalších pochoutek. Ke koupi dvou balení špekáčků dostanete navíc zdarma dárek – vidličku na opékání.

 

Kdy: 15.–17. května 2020

Akce probíhá v prodejnách Váhala.

 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace