Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Pojďte s námi ochutnat poctivé výrobky s Ondrou Slaninou

22.11.2018

Již skoro rok si můžete kupovat poctivé výrobky z řady "Uzeniny od Slaniny". Proč vznikla spolupráce známého TV kuchaře Ondřeje Slaniny a firmy VÁHALA? (Ondru Slaninu jistě znáte z pořadu "Kluci v akci").

Ondra Slanina říká:"Uzenářství Váhala je tradiční tuzemská firma, která se tomuto krásnému řemeslu věnuje již po desetiletí. Jejich výrobky dobře znám a po seznámení se s jejich majiteli jsem poznal jejich jasný, přísný, čistý a poctivý přístup při jejich výrobě. Dobré dílo se podaří pouze, pokud člověk spolupracuje jen se silným, zkušeným a poctivým partnerem, kterým firma Váhala jednoznačně je. Společně jsme vytvořili recepty, které ve výsledku lahodí oku a uspokojí i ty nejnáročnější chuťové pohárky".

My jsme samořejmě rádi, že můžeme téměř rok spolupracovat právě s Ondrou Slaninou. V nabídce sortimentu najdete například Gothaj od Slaniny, Prostě Slaninu, Nejlepší šunku nejvyšší jakosti s minimálním obsahem masa 90 %, Špekáčky od Slaniny s min. obsahem masa 80 % nebo například Slanipárky.

Výrobky můžete zakoupit na prodejnách VÁHALOVY UZENINY KAUFLAND (4x v Brně, 1x v Hradici Králové, 1x ve Valašském Meziříčí), nebo také v kamenných obchůdcích v Hranicích na Moravě, v Rožnově pod Radhoštěm nebo v Hustopečích nad Bečvou. Kdo nechce za výrobky jezdit osobně, může si je objednat v pohodlí svého domova z našeho e-shopu na stránkách: https://www.eshop.vahala.cz/produkty/uzeniny-od-slaniny.

Pokud byste zavítali do Prahy do Hotel Chateau St. Havel ****, našli byste v jídelním menu jídla vyrobená právě z našich masných výrbků z řady Uzeniny od Slaniny.

Pokud byste si však chtěli uvařit sami doma, můžete vyzkoušet některý z Ondrových vlastních receptů http://uzeninyodslaniny.cz/recepty/

Věříme, že si tuto speciální a ojedinělou řadu výrobků Uzeniny od Slaniny oblíbíte :-)

 

Přejeme Vám dobrou chuť.

 

Firma Váhala a spol. s r.o.

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace