Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Poškození dobrého jména firmy VÁHALA

8.11.2019

Vážení zákazníci, včera dne 7.11. 2019 vydala Státní veterinární správa zavádějící informaci o nálezu 232 kusů zmrazených slepic v celkovém množství cca 280 kg bez jakéhokoli označení a průvodních dokladů v potravinářském podniku v Hustopečích nad Bečvou. Tato zpráva se však netýkala firmy VÁHALA a spol. s r.o.

Tuto tiskovou zprávu převzaly a zveřejnily novinky.cz, pravo.cz a poté zveřejnila ve svých hlavních zprávách  TV NOVA a další média. Zveřejnění takto napsané zprávy velmi poškodilo dobré jméno firmy VÁHALA a spol. s r.o.

Po více než neustálé pětihodinové urgenci tiskový mluvčí SVS tuto zprávu doplnil a zveřejnil na webových stránkách SVS v tomto znění:

"Vzhledem k tomu, že se objevily v mediálním prostoru spekulace, že by se mělo jednat o kontrolu ve společnosti Váhala, SVS k tomu sděluje, že popsaná kontrola se týkala úplně jiného subjektu, se kterým firma Váhala nemá nic společného". 

Zde je odkaz na tiskovou zprávu SVS:
https://www.svscr.cz/prodej-bezmala-300-kg-drubeziho-masa-neznameho-puvodu-na-olomoucku/

Vedení společnosti VÁHALA a spol.  

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace