Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Produkty zobrazíte tahem zleva do prava ;-)

Rozjíždíme nový projekt - SAMETOVÁ ŠUNKA! Kupte si Sametovou šunku a podpořte tak dobrou věc!

1.6.2019

Firma VÁHALA uvádí na trh od 1. června ojedinělou novinku - Sametová šunka 1989 - výběrová. Impulzem pro vznik projektu "Sametová šunka" byla skutečnost, že v listopadu slaví Česká republika 30. výročí "sametové revoluce", která proběhla v listopadu 1989.

Odtud také pochází název nové šunky, která bude hlavní bodem zájmu celého projektu.

Sametová šunka svou kvalitou a jemnou chutí symbolizuje revoluci z roku 1989, jejíž průběh je také označován jako sametový. Aby měl projekt větší hloubku, smysl a byl prospěšný, byl propojen s činností Klubu Hanzelky a Zikmunda ve Zlíně. Těmto dvěma proslulým cestovatelům byla svoboda, pravda a přátelství velmi blízkým tématem.

·      Klub H+Z působí ve Zlíně od roku 1998 jako občanské sdružení, jehož cílem je využití odkazu dnes už legendární cestovatelské dvojice inženýrů Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda. Práce klubu H+Z významně podporuje činnost Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně, které odkaz obou fenomenálních cestovatelů spravuje a výsledky sbírkotvorné, výzkumné, odborné a vědecké práce prezentuje formou výstavní, edukační, kulturně-výchovné, přednáškové a publikační činnosti na vysoké úrovni, která přispívá ke zvýšení kulturního a historického potenciálu Zlínského kraje a svým významem region přesahuje.

Firma VÁHALA přispívá od 1. června tohoto roku na konkrétní projekty Klubu H+Z částkou 1,50 Kč z každého prodaného kilogramu Sametové šunky. Výstava ZIKMUND100 je prvním projektem a na něj budou navazovat projekty další.

Výstava ZIKMUND 100

Výstava je uváděna k příležitosti 100 let od narození Ing. Miroslava Zikmunda a výročí 60 let od startu na 2. Cestu H+Z. Výstava nabídne návštěvníkům unikátní fotografický a cestovatelský projekt vycházející z druhé cesty slavné dvojice Hanzelka a Zikmund. Právě fotografie z cesty po Asii si vybrala dvojice mladých cestovatelů Lukáš Socha a Tomáš Vaňourek z Plzně a rozhodla se v roce 2018 navštívit a vyfotit místa, která před 60 lety zdokumentovali jejich starší kolegové. Výstava nabídne sto párů fotografií – jednu sadu z archívu H+Z a druhou ze současnosti.

Sametová šunka je vyrobená v české rodinné firmě s tradicí od roku 1933. Šunka je tvarovaná ve formě, lehce zauzená, obsahuje 90 % masa a je bezlepková. Trvanlivost činí 21 dnů, garance 5 dnů po otevření.

Věříme, že si Sametovou šunku vychutnají naši zákazníci a zařadí ji do svého oblíbeného sortimentu svého nákupu.