Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Soutěž Špekáčkuj s Váhalou zná celkového vítěze

4.10.2017

Kreativně vyfotit naše špekáčky a fotografii poslat do zprávy na naši facebookovou stránku. Tak znělo zadání soutěže, která se konala od poloviny července do poloviny září a do níž se zapojila téměř stovka soutěžících.

Vítězkou a šťastnou majitelkou zahradního grilu v hodnotě 10 000 Kč se stala Alena Maňáková z Uherského Hradiště. Vítěze určila pětičlenná odborná porota.

„Autorka vítězné fotografie nejlépe splnila zadání. Ze všech soutěžících odvedla nejvíc práce a svým výtvorem parafrázuje klasické umění,“ zdůvodnila porota vítězný výběr.

Soutěž se konala na facebookové stránce Váhala a spol. v celkem devíti týdenních kolech. Podmínkou účasti bylo zakoupení balení našich Špekáčků extra vázaných nebo Špekáčků extra vázaných pikant. Soutěžící poté posílali fotografie svých opečených či jinak upravených špekáčků na Facebook, kde jsme je každé pondělí zveřejňovali a uživatelé Facebooku mohli hlasovat o nejhezčí fotografii týdne. Autoři deseti nejúspěšnějších fotografií z každého týdne obdrželi nůž Váhala. Každý soutěžící, který uvedl svou adresu, navíc jako poděkování za účast v soutěži získal 4 kusy prostírání Váhala. Podrobná pravidla měli soutěžící k dispozici na stránce www.soutez-vahala.cz.

„Potěšil nás zájem fanoušků o soutěž, fotek se sešlo opravdu hodně. A mezi nimi se objevily i mnohé skvosty, ať už zajímavé kombinace a recepty, nebo vizuálně pěkné fotky, u kterých je vidět, že autoři přemýšleli o kompozici a aranži,“ uvedla předsedkyně poroty Barbora Denková.

Soutěž Špekáčkuj s Váhalou plánujeme i na příští rok. Výherkyni gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za kreativitu a invenci.

Podívejte se na vítězné foto v naší fotogalerii.

 

Hustopeče nad Bečvou, 2. října 2017

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace