Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Špekáčkujte a vyhrajte - Váhala vyhlašuje soutěž o grily

13.7.2016

Také při každé příležitosti grilujete nebo opékáte špekáčky nad ohýnkem? Pak si nenechte ujít červencovou soutěž s tradičními českými špekáčky značky Váhala! Vyhrát můžete grily i něco dobrého na ně. Špekáčkujte a vyhrajte!

Vyhrávejte každý týden

 

Hrajte o úžasný zahradní gril, který vám budou přátelé i sousedé závidět. Jako druhou cenu Váhala nabízí přenosný gril, se kterým si můžete dopřát opečené speciality třeba na louce, a jako třetí cenu stolní gril pro grilování za každého počasí přímo ve své kuchyni. Cen je celkem 40, každý tak má velkou šanci na výhru. Navíc každý týden získají tři soutěžící balení Špekáčků extra, které na potravinářském veletrhu Salima v Brně získaly nejvyšší ocenění – Zlatou Salimu 2014.

 

Špekáčkujte a vyhrajte: Jak se zapojit do soutěže?

 

Kupte celé balení Špekáčků extra, Špekáčků pikant nebo Špekáčků se sýrem a pošlete SMS ve tvaru VAHALAmezeraCISLOUCTENKYmezeraPSC, například VAHALA 1234 753 66. Do soutěže se můžete přihlásit také prostřednictvím internetového formuláře. Soutěž probíhá do 31. 7. 2016. Nezapomeňte si od Špekáčků dobře uschovat účtenku!

 

Připravte Špekáčky od firmy Váhala vždy dokonale

 

Máme pro vás návod, jak připravit ten nejlepší gurmánský požitek. Na obou koncích špekáček nařízněte do kříže zhruba do jedné třetiny jeho délky, aby prostřední část zůstala neporušena a připravena jen na propíchnutí prutem. Zaručíte tak, že na něm bude špekáček krásně držet a nespadne do ohně. Špekáčky nikdy neopékejte v přímém ohni, ale na horkém vzduchu. Ideální opékačku získáte přibližně deset centimetrů nad plamenem. Špekáček tak bude prostě perfektní!

 

Seznam firemních prodejen a vyhledávač prodejen, kde si můžete zakoupitŠpekáčky extra, Špekáčky pikant i další speciality najdete na www.vahala.cz. Více informací o soutěži zase na www.soutez-vahala.cz.

Špekáčkujte a vyhrajte - Váhala vyhlašuje soutěž o grily
Špekáčkujte a vyhrajte - Váhala vyhlašuje soutěž o grily

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace