Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Šunka Libušín

6.5.2016

Nákupem této šunky podpoříte opravu Libušína, na jaře roku 2014 ohněm zdevastované kulturní památky, která byla v letech 1897-1899 postavena na Pustevnách podle návrhu architekta Dušana Samuela Jurkoviče. Jídelna Libušín patří do souboru nejznáměších secesních lidových staveb, které se staly symbolem Pusteven v Moravskoslezských Beskydech. Jídelna byla pojmenována k poctě české kněžny Libuše, interiér byl vyzdoben freskami a sgrafity s motivy valašských a slovenských pověstí dle návrhů Mikoláše Alše. K unikátům interiéru patřily tři secesní lustry, příborník, skleník a hodiny. Kolem stolu bylo umístěno 100 vyřezávaných židlí. Podle odborníků patří Libušín k nejcennějším dílům, která architekt Jurkovič navrhl.

Nákupem této šunky podpoříte opravu Libušína, na jaře roku 2014 ohněm zdevastované kulturní památky, která byla v letech 1897-1899 postavena na Pustevnách podle návrhu architekta Dušana Samuela Jurkoviče.


Jídelna Libušín patří do souboru nejznáměších secesních lidových staveb, které se staly symbolem Pusteven v Moravskoslezských Beskydech. Jídelna byla pojmenována k poctě české kněžny Libuše, interiér byl vyzdoben freskami a sgrafity s motivy valašských a slovenských pověstí dle návrhů Mikoláše Alše. K unikátům interiéru patřily tři secesní lustry, příborník, skleník a hodiny. Kolem stolu bylo umístěno 100 vyřezávaných židlí. Podle odborníků patří Libušín k nejcennějším dílům, která architekt Jurkovič navrhl.

Šunka Libušín
Šunka Libušín
Šunka Libušín
Šunka Libušín
Šunka Libušín

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace