Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Uzeniny Váhala si odnáší 5 ocenění České cechovní normy

1.9.2020

Značka Váhala je synonymem skvělé kvality. Důkazem je hned několik ocenění, které její produkty získaly. Za své špekáčky extra vázané si odnáší cenu bezpečnosti a kvality potravin ze soutěže Cena potravinářské komory o nejlepší inovativní potravinářský výrobek a dalších pět cen České cechovní normy za špekáčky a paštiky.

Česká značka uzenin Váhala se v roce 2020 těší z řady ocenění. Mezi ty nejnovější patří cena České potravinářské komory o nejlepší inovativní potravinářský výrobek v kategorii bezpečnost potravin, kde se umístily špekáčky extra vázané. „Špekáčky jsme do soutěže přihlásili hned z několika důvodů. Postupně jsme z nich odstranili bramborový škrob, zvýrazňovač chuti glutaman sodný E621, snížili obsah soli i tuku a naopak zvýšili obsah masa na 78 %,“ uvádí marketingová ředitelka Váhala Barbora Denková.Cílem již 7. ročníku soutěže je podpora tuzemských potravin i výrobců a především pozvednutí zajímavých inovací v produktech.

Hned pět cen si uzeniny Váhala vysloužily od České cechovní normy. Cenu obdržely tři druhy špekáčků – extra vázané, se sýrem a Pikant. Další dvě ceny patří Váhalově paštice ve variantě 300 gramů a 1 kilogram. Potraviny s oceněním České cechovní normy reprezentují záruku kvality a splňují speciální podmínky – v případě uzenin třeba podíl masa nebo absenci chemických látek.

Až budete chystat letní setkání s rodinou a přáteli, můžete si být jistí, že právě tyto výrobky prošly náročnými testy a patří k tomu nejlepšímu a nejkvalitnějšímu z lokální produkce, co můžete svým blízkým naservírovat.

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace