Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Vánoční tipy 2018

20.11.2018

Vánoce se pomalu a jistě blíží a vy stále nevíte, čím obdarovat vaše zaměstnance, kolegy, partnery nebo rodinu? Máme pro vás vánoční tipy z masných výrobků, které potěší chuťové buňky každého správného gurmána či gurmánku.

Vánoce sice ještě ani neklepou na dveře, ale když se na ně připravíte už nyní, věřte, že budou pro vás letos o něco klidnější.

Také letos vám nabízíme pestrou vánoční nabídku našich masných produktů, které udělají radost nejen vašim obchodním partnerům, ale potěší i kolegy či vaše zaměstnance. 

Jsme stabilní rodinnou společností s bohatou historií, která vyrábí a prodává masné a lahůdkářské výrobky v Hustopečích nad Bečvou již od roku 1933. Při výrobě našich produktů klademe důraz na velký podíl ruční práce a výrobky nesou mnohá prestižní ocenění např. značku Klasa, Regionální potravinu či Český výrobek.

Máme pro vás hned několik zajímavých vánočních tipů, které naleznete v naší fotogalerii.

Nezapomeňte také na možnost nechat si poskládat svůj vánoční balíček z libovolných výrobků, které Vám zabalíme do ozdobeného dárkového kartonku. Fotka dárkového kartonku včetně výrobků je zobrazena ve vánočním letáku.

Větší zakázky přijímáme dle dohody. Drobný nákup můžete uskutečnit na našich firemních prodejnách nebo na e-shopu: http://eshop.vahala.cz

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte.

Těšíme se na případnou spolupráci s vámi.

 

Tým firmy Váhala

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace