Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Zúčastnili jsme se veletrhu Země živitelka 2017

30.8.2017

Ve dnech od 24.8. do 29.8.2017 se konal významný veletrh ZEMĚ ŽIVITELKA v Českých Budějovicích, jehož jsme se opět jako každý rok zúčastnili.

Země živitelka je mezinárodní agrosalón s více než 100 tisíci návštěvníky a stovkami českých i zahraničních vystavovatelů. Letošní ročník byl přelomový. Přinesl množství novinek, jednotlivé zemědělské obory byly prezentovány napříč celým areálem.

 

Mohli jste se těšit na celou řadu zajímavostí, ale i nových věcí z nejrůznějších oborů jako je zemědělská technika, chov hospodářských a domácích zvířat, potravinářská výroba, rybářství, myslivost, včelařství, technologie. Nechyběly ani ukázky tradice, vývoje a nebo oslavy českého zemědělství. Země živitelka umožnila navázat i nové obchodní příležitosti.

Na tomto významném veletrhu jsme měli jako každý rok svůj prodejní stánek s našimi masnými výrobky. Účastníci veletrhu si mohli výrobky nejen zakoupit, ale také ochutnat i novinky.

Nahlédněte do naší fotogalerie.

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace