Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Jsme hrdí na další ocenění Česká chuťovka!

23.10.2018

Získali jsme další významné ocenění Česká chuťovka 2018 za výrobky Nejlepší šunka - nejvyšší jakosti a také za Gothaj od Slaniny.

Soutěž probíhá pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu České republiky Milana Štěcha a ministra zemědělství Miroslava Tomana.

Soutěž o značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobekČeská chuťovka" především pomáhá spotřebitelům objevit chutné české potraviny. Výrobcům naopak pomáhá proniknout s výrobky, které splňují vysoké chuťové parametry, do povědomí spotřebitelů. Umožňuje dát o sobě vědět i malým a středním výrobcům, kteří jinak nemohou konkurovat velkovýrobcům v nákladech na reklamu. Nediskriminuje ale ani velké tuzemské výrobce, pokud vyrábějí kvalitní a chutné potraviny opravdu v České republice. Soutěž je tak otevřena všem poctivým tuzemským výrobcům a jejich chutným českým potravinám, pokud si toto označení opravdu zaslouží.

Značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobekČeská chuťovka“, uděluje vždy na podzim hodnotitelská komise nezávislých odborníků, disponujících vysokým kreditem. Odbornými garanty soutěže, kteří zabezpečují vysokou míru její regulérnosti, jsou Vysoká škola chemicko-technologická v Praze a VOŠES, SPŠPT a SOŠPV (PODSKALSKÁ), která je také místem hodnocení. Složení hodnotitelské komise i zcela průhledný anonymní způsob výběru oceněných potravin vylučuje jakoukoliv manipulaci s výsledky či jejich ovlivňování jinými zájmy.

Nejdůležitějším kritériem, které musí každý přihlášený výrobek splňovat, jsou jeho vynikající chuťové parametry, samozřejmým předpokladem je jeho vysoká kvalita. Neméně důležitou součástí hodnocení je také vzhled a konzistence výrobku. Spojením těchto parametrů s českým původem potravin je značka Česká chuťovka zcela nezaměnitelná s jinými oceněními, která jsou v ČR udělována.

My jsme získalai dvě tato významná ocenění za výrobky: Nejlepší šunka nejvyšší jakosti a Gothaj od Slaniny.

Jedná se o řadu výrobků Uzeniny od Slaniny, kdy firma Váhala v roce 2017 spojila spolupráci se známým TV kuchařem Ondřejem Slaninou (pozn. znáte ho z TV pořadu "Kluci v akci"). Rozhodli se společně vytvořit recepty, které ve výsledku lahodí oku a uspokojí i ty nejnáročnější chuťové pohárky.

Nejlepší šunka nejvyšší jakosti

Ondra Slanina říká: "Druhů šunek je na světě asi jako druhů chleba. Co země, město a uzenář to originál. Mám pocit, že svět šunek se v posledních desetiletích změnil a mnohdy je do šunek přidáváno ledacos. V mé šunce najdete jen kvalitní vepřové maso, pragandu a lásku mistrů řezníků, kterou jí při výrobě věnují. Tukové krytí šunce dodává na její jemnosti, která je nenahraditelná. Nejlepší šunka vám vklouzne do úst a už se budete těšit na další plátek."

Gothaj od Slaniny

Popis výrobku podle Ondry Slaniny: "Je to můj opravdu nejoblíbenější salám na světě. Taková česká mortadela, ale lepší. Na rozdíl od mortadely je v gothaji i hovězí maso a koření typické pro naši zemi. S gothajem mám spojené dětství, protože mi ho v té době kupovala babička. Vyzkoušejte můj gothaj a vraťte se do časů, kdy byl gothaj salám mistrů řezníků a každý se předháněl v jeho kvalitě."

 

Použité zdroje: http://www.ceskachutovka.cz/ a http://uzeninyodslaniny.cz/Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace