Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Jsme hrdí! V soutěži Český výrobek roku 2017 jsme získali stříbrnou medaili

2.11.2017

Oficiální výsledky ankety Český výrobek roku 2017 byly vyhlášeny při příležitosti svátku českých výrobků dne 27.10.2017. Do soutěže jsme přihlásili jeden z oblíbených produktů u našich zákazníků Váhalovu paštiku 300 g. Ve finále získal tento výrobek stříbrnou medaili ve své kategorii.

Hlasovalo se celkem ve 3 soutěžích:

 

  • Potravinářské výrobky
  • Nepotravinářské výrobky
  • Anketa na Facebooku 

 

Potravinářské výrobky hodnotila komise zástupců českých výrobců a zákazníků 29. 9. 2017 v parametrech chuť, vůně, vzhled. Nepotravinářské výrobky hodnotili zástupci českých výrobců podle jednotlivých parametrů a vzhledu. Hlasování na Facebooku se mohli zúčastnit uživatelé Facebooku, kteří v období od 3. 10. do 26. 10. 2017 dávali hlasy (To se mi líbí) nominovaným výrobkům. V každé soutěži  jsou výrobky rozděleny podle jednotlivých kategorií.

Výsledky ankety Český výrobek roku 2017 naleznete na http://www.ceskyvyrobek.eu/novinky/104-oficialni-vysledky-ankety-cesky-vyrobek-roku-2017

Váhalova paštika je připravována podle tradiční receptury zakladatele společnosti pana Roberta Váhaly a zároveň je ukázkou moderních životních trendů. Jedná se o hrubozrnnou paštiku s většími kousky jater a vepřového masa, zdobenou na povrchu tenkým plátkem libové Váhalovy slaniny. Výrobek je standardně dodáván v miskách o hmotnosti 300 g a 1 kg. Váhalova paštika snadno obohatí Váš každodenní i sváteční stůl.

TIP, když přijde nečekaná návštěva: Vyklopte paštiku z misky na talíř a ozdobte např. brusinkami nebo jakoukoliv marmeládou. Fantazii se meze nekladou. Můžete se inspirovat obrázkem, jak vidíte v naší fotogalerii.

 

 Tímto velmi děkujeme svým fanouškům, že pro náš produkt v této soutěži hlasovali :-)

 

Zdroj: http://www.ceskyvyrobek.eu

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace