Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Produkty zobrazíte tahem zleva do prava ;-)

Na trh uvádíme další uzeninové NOVINKY! Pojďte je ochutnat.

16.4.2019

Rádi své zákazníky rozmazlujeme novinkami, které pravidelně uvádíme na trh. Pro tentokrát vám představujeme Ďábelskou klobásku, Váhalovu slaninu nebo Staročeskou klobásu na gril, Mistrovo uzené, Selský bůček s cibulkou ve skle či Pečený bochník. Budeme rádi, když nám napíšete, jak vám výrobky chutnaly. Těšíme se na vaše reakce.

Letos uvádíme na trh mnoho novinek. Na všech našich firemních prodejnách (https://www.vahala.cz/prodejny?typ=V) tak můžete zakoupit veškerý náš pestrý sortiment masných, ale i lahůdkářských výrobků včetně novinek.

Představujeme vám tyto uzeninové dobroty:

 

  • Ďábelská klobáska - obsahuje více než 85 % masa, je pro skutečné fajnšmekry, kteří mají rádi pikantní uzeniny. Jedná se o bezlepkový výrobek.
  • Mistrovo uzené - jedinečná uzená delikatesa velmi lahodné chuti. Vyrábí se s fortelem a z nejlepšího masa, kterého obsahuje více než 90 %. Při produkci se klade velký důraz na poctivou ruční výrobu. Mistrovo uzené je vyrobeno našimi šikovnými mistry řezníky. Povrch výrobku je dozlatova zauzený a neobsahuje zvýrazňovače chuti. Výrobek se hodí také pro bezlepkovou dietu. Doporučujeme připravit jej k obědu s bramborovou či hrachovou kaší a grilovanou zeleninou, ale i jen tak ke krajíci chleba s kyselou okurkou.
  • Selský bůček s cibulkou -lahodný výrobek ve skle o hmotnosti 270 g je velmi vhodný na cestování, protože jeho trvanlivost činí 1 rok a můžete ho skladovat do 25 °C. Selský bůček s cibulkou je vhodný také pro celiaky, kteří musí dodržovat přísnou bezlepkovou dietu.
  • Váhalova slanina na gril 300 g - tento tradiční výrobek je na našem trhu již mnoho let. Protože je o Váhalovu slaninu obrovský zájem, rozhodli jsme se ji uvést na trh také v krájené verzi o hmotnosti 300 g. Chtěli jsme, aby pro vás, rodinu a vaše přátele bylo grilování co nejjednodušší a abyste pouze silně nakrájené plátky slaniny umístili na gril a mohli si už pak jen užívat společná setkání se svými nejbližšími. Váhalova slanina je vyrobená přímo z libových kousků bůčku, bez kůže a chrupavek, na povrchu je dozlatova zauzená. Tato oblíbená specialita patří mezi nejprodávanější výrobky firmy VÁHALA. Jedná se o bezlepkový výrobek, který obsahuje více než 85 % masa.
  • Staročeská klobása 270 g - tak jako Váhalova slanina je Staročeská klobása také ideální na párty a posezení s rodinou a přáteli. Jde o oblíbenou pochoutku na grilování. Patří taktéž mezi tradiční a poctivé výrobky firmy VÁHALA. Nyní ji uvádíme navíc v menším balení, které obsahuje dvě pikantnější klobásy.
  • Pečený bochník 100 g - z pečlivě vybíraných kousků vepřové plece vzniká po pečení v pecích lahůdka plná šťavnaté chuti typické vepřové pečínky. Bochník má sympatický tvar, na povrchu je ozdoben kmínem, který dodává výrobku specifickou chuť a vůni. Pečený bochník je vhodný jak k běžným svačinám, tak jakou součást slavnostních obložených mís. Tento výrobek jsme se rozhodli uvést na trh také v krájené verzi o hmotnosti 100 g. Výrobek je vhodný pro bezlepkovou dietu.

 

Věříme, že vám naše novinky budou chutnat a uspokojí se tak vaše chuťové pohárky. Přejeme vám mnoho gurmánských zážitků s našimi výrobky.