Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Nová řada výrobků společnosti VÁHALA jde na trh - UZENINY OD SLANINY

1.3.2017

„Kluk v akci“ s uzenářským jménem Ondřej Slanina uvádí v březnu 2017 na trh vlastní prémiovou značku uzenin, kterou nazval Uzeniny od Slaniny.

Uzeniny této nové značky vyvinul spolu s moravskými uzenáři  s bohatou historií v Hustopečích nad Bečvou. Právě proto se o výrobu  stará firma VÁHALA a spol. s r. o., která je zárukou dokonalé kvality neboť se uzenářství věnuje  od roku 1933 a její výrobky jsou již tradičně brány jako důkaz poctivé řeznické práce.

„Uzeniny miluju. Z dětství se pamatuji na poctivou chuť nešizených uzenin, která se dnes ale už téměř vytratila. Proto jsem si vysnil vybudovat značku, která navrátí uzeniny plné chuti po kvalitním koření, bez přidaných pseudozlepšovadel, ale hlavně vyrobené jen a pouze z masa,“ říká Ondřej Slanina.

Uzeniny od Slaniny se představují prvními pěti výrobky, další by měly následovat. Jsou to Gothaj, Prostě slanina, Slanipárky, Špekáčky bez éček a Nejlepší šunka. „S Váhalovci se nám podařilo vytvořit receptury vycházející z kořenů tuzemského řeznictví a uzenářství a obohatit je o nápady, které mé uzeniny odlišují od konkurence,“ láká k ochutnání Ondřej Slanina.

Podrobnější informace se dozvíte na: www.uzeninyodslaniny.cz

Uzeniny od Slaniny jsou v prodeji od března 2017.

Můžete si je objednat u firmy VÁHALA  a spol. s r. o.

Tel: +420 581 698 129, +420 800 183 465
E-mail: objednavky@vahala.cz

http://eshop.vahala.cz

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace