Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

VÁHALA opět na MASOPUSTU v Rožnově

31.1.2018

Zveme vás na tradiční valašskou akci MASOPUST 2018, která se uskuteční v sobotu 3. února 2018 v Rožnově pod Radhoštěm v areálu Dřevěného městečka.

Akce proběhne ve Skanzenu od 9.00 do 16.00 hod. Jako každoročně budou součástí programu soutěže "O nejlepší valašskou klobásku" a "O nejlepší valašskou tlačenku", které proběhnou mezi vystavovanými výrobci uzenin.

V rámci této akce nás můžete navštívit ve čtyřech prodejních stáncích, kde si můžete zakoupit masné výrobky, zabijačkové speciality a polévky nebo řadu nových výrobků "Uzeniny od Slaniny", kterou jsme na trh uvedli v loňském roce.

V našem prodejním stánku bude osobně vystupovat také známý TV kuchař z pořadu "Kluci v akci" Ondřej Slanina, s nímž spolupracujeme a společně jsme vytvořili řadu těchto výrobků "Uzeniny od Slaniny". Pro návštěvníky máme také připravenou soutěž, máte se na co těšit :-)

Na této akci je tradiční a nezapomenutelný průvod "vodění medvěda" a pochování basy, kde si přiijdou na své nejen děti, ale i dospělí.

Těšíme se na vaši návštěvu již tuto sobotu.

Váš kolektiv zaměstnanců firmy VÁHALA a spol. s r.o.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace