Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Znovu jsme obhájili značku Regionální potravina

27.6.2016

Získali jsme ocenění Regionální potravina Olomouckého kraje za naši Farmářskou klobásku tenkou. Obhájili jsme tak titul znovu po čtyřech letech.

O značku, která je zárukou místního regionálního původu, se letos ucházelo 124 produktů od 44 výrobců. Odborná komise soutěže Regionální potravina 2016 z nich vybrala 9 – hodnotícími kritérii byly výjimečná kvalita a chuťové vlastnosti.

Výrobky hodnotily dvě 8-členné komise tvořené zástupci Ministerstva zemědělství ČR, krajského úřadu, Státního zemědělského intervenčního fondu, Státní zemědělské a potravinářské inspekce, Státní veterinární správy ČR, Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR.

Farmářskou klobásu tenkou vyrábíme podle staré hanácké receptury – Hanácké šperké. Je v ní minimálně 85 % vepřového masa a stejně jako naše ostatní výrobky neobsahuje mouku, sóju ani separát a výrobek je bezlepkový.

Soutěž Regionální potravina je projektem ministerstva zemědělství určným na podporu malých a středních zemědělců a producentů potravin v jednotlivých krajích České republiky. Oceněný výrobek získá právo zdarma užívat značku Regionální potravina po dobu čtyř let na obalu svého výrobku. V současné době nosí 475 produktů ze 13 regionů Čech a Moravy. Administraci značky provádí Státní zemědělský intervenční fond. Podrobné informace o soutěži můžete najít na webových stránkách www.regionalnipotravina.cz.

 

Znovu jsme obhájili značku Regionální potravina
Znovu jsme obhájili značku Regionální potravina

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace