Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Kongres Samoška 2016

27.6.2016

Již sedmnáctým rokem se účastníme kongresu Samoška. Konal se od středy 1. června do čtvrtka 2. června 2016 v Aquapalace Hotelu Prague.

Celodenní kongres na podporu domácího maloobchodního trhu umožňuje setkání členů maloobchodních aliancí, družstev, jednotlivých maloobchodníků, velkoobchodníků, dodavatelů i zástupců státních a profestních organizací.

Cílem akce je informovat a inspirovat domácí obchodníky a pomoci jim lépe čelit ostré konkurenci na trhu. Kongresu předchází neformální večerní setkání a exkurze do prodejen či zajímavých výrobních provozů.

Pro zájemce akce začala setkáním dodavatelů řešení vhodných pro elektronickou evidenci tržeb a obchodníků, kde se během individuálních schůzek účastníci mohli dozvědět praktické informace přímo od dodavatelů. Respondenti hodnotili, které prezentace partnerů se jim nejvíce líbily, přičemž mohli hlasovat pro více stánků. K nejlépe hodnoceným patřily prezentace společností Plzeňský Prazdroj, Alimpex Food, Karlovarské minerální vody, VÁHALA a spol. s r.o. a Nekupto.

Více informací z kongresu naleznete na www.samoska-kongres.cz..

 

Kongres Samoška 2016
Kongres Samoška 2016
Kongres Samoška 2016
Kongres Samoška 2016
Kongres Samoška 2016

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace