Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Náš stánek patřil mezi nejoblíbenější na Kongresu Samoška

14.2.2017

V polovině ledna jsme se zúčastnili 18. ročníku Kongresu Samoška, který se letos konal v olomouckém Clarion Congress Hotelu.

Podle závěrečné zprávy patřil náš stánek mezi návštěvnicky nejoblíbenější, hlas mu udělilo 66 zúčastněných delegátů, což nám vyneslo krásné 3. místo (první skončil stánek Pilsner Urquell a jako druhá se umístila prezentace skupiny Alimpex Food). Všem, kteří pro nás hlasovali, srdečně děkujeme.

Samoška je dvoudenní kongres na podporu domácího maloobchodního trhu umožňuje setkání členů maloobchodních aliancí, družstev, jednotlivých maloobchodníků, velkoobchodů, dodavatelů i zástupců státních a profesních organizací. Cílem akce je informovat a inspirovat domácí obchodníky a pomoci jim lépe čelit ostré konkurenci na trhu. Kongresu předchází neformální večerní setkání a exkurze do prodejen či zajímavých výrobních provozů.

Kongresu Samoška jsme se zúčastnili již po osmé. Kongres Samoška letos zaznamenal rekordní účast ve své historii, a to 494 delegátů. Maloobchodníci a zástupci centrál maloobchodních aliancí a družstev byli zastoupeni 57 %, 39 % tvořili zástupci dodavatelů a 4 % představitelé jiných oborů.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace