Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Ochutnejte Váhalovy velikonoční novinky

16.3.2018

Opět se blíží nejvýznamnější křesťanský svátek jara - Velikonoce. Připravili jsme pro vás velikonoční řadu novinek, kterým zajisté neodoláte.

Ve velikonoční nabídce jsme pro vás letos připravili šťavnaté Velikonoční Utopence, které můžete zakoupit v menším balení 680 g nebo ve výhodném praktickém balení 3,5 kg. Je to kombinace kvalitních špekáčků, cibule, kapií, nového koření a bobkového listu, a vše zalité v kořeněném nálevu. To jsou Velikonoční Utopenci ve skle VÁHALA. Oloupané špekáčky jsou vyrobeny z kombinace vepřového a hovězího masa s kousky špeku, jejich pikantní chuť pak zvýrazňují kousky červené kapie a cibule. Celý chuťový zážitek zvýrazní kořeněný nálev. Velikonoční Utopenci jsou bez lepku, vhodné pro celiaky. Hodí se pro každou párty bez ohledu na roční období. Tento výrobek nese ocenění za kvalitu - značku Český výrobek.

 

Dalším velikonočním tipem je Velikonoční paštika s vejcem 300 g. Jedná se o hrubozrnnou paštiku, lahodné chuti po základní surovině - játrech, kdy uvnitř paštiky je viditelné rozkrojené vajíčko. Velikonoční paštika s vejcem je bezlepkový výrobek. Tuto úžasnou paštiku si jistě zamilujete.

 

Jako výborné oživení pestrobarevných Velikonočních svátků můžeme doporučit novinku Šunkové vejce o hmotnosti 180 g. Tato roztomilá pestrobarevná vajíčka jsou naplněna šunkou nejvyšší jakosti s minimálním obsahem masa 92 %. Jsou ve větší velikosti klasických vajíček, tudíž je doporučujeme darovat koledníkům jako pomlázku pro zpestření. Věřte, že koledníci tato šunková vajíčka ocení. Výrobek je bezlepkový. Minimální odběr činí 5 ks. Výhodou je také trvanlivost 60 dní.

 

Věříme, že si z naší velikonoční nabídky vybere to své.

Přejeme vám nádherné a klidné prožití svátků Velikonočních.

                                                                                                        

                                                                                                    Kolektiv zaměstnanců společnosti VÁHALA a spol. s r.o.

 

 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace