Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Společnost VÁHALA se finančně podílela na koupi auta pro organizaci VIDA - sociální služby s.r.o.

5.1.2017

Díky štědrosti soukromých podnikatelů získala do pronájmu organizace "VIDA - sociální služby s.r.o. - Sociální podnik - zdravá kuchyně" nový sociální automobil Dacia Dokker. Do projektu se zapojila také společnost VÁHALA a spol. s r.o., výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků. Organizace auto využije k zabezpečení sociálních služeb.

Pro organizaci VIDA - sociální služby s.r.o. je používání osobních automobilů při poskytování sociálních služeb nezbytné. Vůz bude sloužit jako regionální automobil pro Hranicko a Lipnicko.

Slavnostní předání automobilu se uskutečnilo dne 10. listopadu 2016 za účasti představitelů vedení firem, které se finančně podílely na tomto projektu a za účasti organizace VIDA - sociální služby s.r.o. - Sociální podnik - zdravá kuchyně. V neposlední řadě se předání automobilu zúčastnili také zástupci firmy KOMPAKT spol. s.r.o., která celý projekt realizovala. Všechny společnosti, které se finančně podílely na pořízení, mají svá loga na automobilu.

 

 

 

 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace