Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

UPOZORNĚNÍ PRO ŘIDIČE DODAVATELSKÝCH FIREM

16.3.2020

16. března 2020

 

Vážení dodavatelé,

v souvislosti se šířením onemocnění COVID-19 Vám zasíláme souhrn pravidel pro řidiče, které je nutné dodržovat při každém vstupu do našeho areálu s okamžitou platností.

 

Souhrn pravidel pro řidiče dodavatelských firem, které je nezbytné dodržovat při vstupu do areálu firmy Váhala a spol. s r.o.:

1. Řidič musí být vybaven osobními ochrannými prostředky (nepoužitá jednorázová rouška, jednorázové rukavice, dezinfekce). Řidič musí rozbalit nepoužitou roušku a nasadit při předání dokladů.

2. Nové jednorázové rukavice si řidič nasazuje těsně před vstupem na rampu a samotnou vykládkou zboží.

3. Řidič musí mít po celou dobu přítomnosti v areálu nasazenou roušku, nasazeny rukavice a nesmí se vzdálit od vozidla mimo prostoru pro vykládku zboží, určeného pracovníkem příjmu. Pohyb v jiných prostorách společnosti je přísně zakázán!

4. Řidiči, kteří nesplní výše uvedené požadavky na ochranné pomůcky, nebudou vpuštění do vnitřních prostor firmy. Informace o nevpuštění do areálu bude předána dodavateli s žádostí o dodání zboží jiným řidičem.

5. Všichni řidiči dodavatelů jsou povinni dodržovat základní pravidla hygieny a prevence proti přenosu infekčních nemocí (např. kýchání do kapesníku či rukávu, udržování odstupu od dalších osob minimálně 2 metry.)

 

Věříme, že toto opatření přijmete s pochopením a děkujeme za vaši součinnost.

 

 

 

 

Ing. Ladislav Denk

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace