Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.
Menu zobrazíte tahem z leva do prava ;-)

Získali jsme ocenění Moravská brána!

25.5.2021

Pokaždé nás potěší, když naše produkty získají čestné ocenění. Tentokrát nám udělalo velkou radost, že jsme v roce 2021 obhájili ocenění Moravská brána regionální produkt pro Vepřové maso ve vlastní šťávě 300 g. A jaká naše dobrota získala ocenění úplně poprvé?

Co je to Moravská brána?

Cílem projektu je zavedení jednotného systému certifikace regionálních výrobků a zavedení značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®. Tato značka garantuje zejména místní původ výrobku a vazbu na oblast Moravské brány, ale také jeho kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.

Certifikátem se v současné době pyšní 23 výrobků od 19 výrobců a my máme tu čest mezi nimi mít nově kromě Vepřového maso ve vlastní šťávě také Utopence 680 g.

„Je to velká čest pro celou firmu, a hlavně naše zaměstnance. Vždy nás potěší, když námi pečlivě připravované uzeniny lidem chutnají, ocení jejich kvalitu a mají je rádi,“ popisuje s úsměvem marketingová ředitelka Barbora Denková.

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace